Vrh C - léto 2021

Naše štěňátka se narodila 26. 07. 2021, kdy nám v pelíšku zůstal jeden trikolorní chlapeček a jedna trikolorní holčička.
 
1.Confluentes Molinari "Corey"
CEA, PRA, kat: negative
CEA: carrier
MDR 1: +/+
DM: N/N
PRA-rcd2 : non carrier
 
2. Cantabrigia Molinari "Sunny"
CEA, PRA, kat: negative
CEA: non-carrier
MDR 1: -/-
DM: N/N
 
 
 
Rodiče štěnátek viz. níže:
 
Amundsen Elentudas - "Jimmy"
 
 
Narozen / born: 04.03.2018
 
Zdraví / health: CEA, PRA, Kat free (as puppy and 14 months), CEA non-carrier
                          MDR1 +/-
                          DM N/N
                          HD A/A
                          ED 0/0
                          PL free
                          Shoulders OCD free
 
Výstavní úspěchy / titles from shows : C.I.B., GrandCH CZ, CMKU CH, Club CH, CZ CH, AT CH, HU CH
 
Zkoušky / exams:  NHAT
 
Otec našeho vrhu C je mladý, zdravý, vyšetřený pes vynikajícího rodokmenu, který vede ze strany otce anglické linie krátkosrstých kolií, které jsou typickými a nádhernými představiteli plemene, ze strany matky částečně finské linie, o kterých jsem už uvažovala před lety, kdy jsem plánovala svůj vrh A na Tofince. Spojení těchto rodokmenů je tak pro mě nesmírně zajímavou příležitostí, kterou jsem měla díky skvělým lidem, kteří věnují chovu spoustu své energie, peněz a času,možnost použít pro svoji fenu. Doufám, že jejich důvěra a snaha nevyjdou vniveč a u nás se narodí důstojní následovníci těchto úžasných jedinců. 
Matku Jimmyho znám osobně, je to dokonalá představitelka plemene, nejen svým exteriérem, který ocenili rozhodčí z celého světa tituly nejvyššími, ale hlavně povahou - Tuty je srdcař. Co dělá, dělá na milion procent, s chutí, elánem, dobrou náladou a urputností. Vyrovnaná, laskavá, zkrátka správná holka, co se z ničeho nesloží.
Jimmyho znám tak od jeho narození. Je to milionový kluk. Veselý, milý, vše milující, nekonfliktní psí samec, který má rozum v hrsti a nepotřebuje si vůči ostatním psům nic zbytečně dokazovat. Je to milovník akce, cokoliv se vymyslí, z toho je nadšený. I přesto, že nevyrůstal v domácnosti s dětmi, je u dětí velmi přirozený, bez sebemenšího náznaku nervozity. Ani na výstavním poli to není žádný vořezávátko, získal svým exteriérem celou řadu ocenění. Jeho hlavu s krásným, malým, mandlovým okem, perektně nasazeným a klopeným uchem, neskutečně milým výrazem, musí každý ocenit. Jimmy má vynikající sílu kostru, pevnou horní linií, pěkné úhlení, prostorné chody, neskutečně kvalitní patrovou srst, s vynikajícím pigmentem. Je plnochrupý, s nůžkovým skusem.
Se svojí člověcí rodinou se věňuje agility  a cannincrossu, občas zajede k ovečkám. Prostě všestranný psí sparringpartner, se kterým je život jednoduchý a fajn tak, jak může jen s prima psem být.
 
 
 
Bonnie Baker Molinari - "Sidi"
 
 
                          
Narozena / born: 20.5.2017
 
Zdraví / health: CEA, PRA, Kat free (as puppy), CEA carrier
                          MDR1 +/-
                          DM N/N
                          HD A/A
                          ED 0/0
 
Více informací o naší budoucí mamince štěnátek najdete ZDE

Mgr. Barbora Malénková Molinová

Moravskoslezský kraj - Mistřovice +420 605 249 163

prosím volat po 19 hod. či v dopoledních hodinách, avšak prvotní kontakt z hlediska časové vytíženosti upřednostňuji emailem
molinari.kennel@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode