Rodinná smečka

Naše rodinná smečka se začala budovat už v roce 1991, kdy si moji rodiče, respektive moje mamka v době taťkovy služební cesty, pořídila fenku černého krátkosrstého hladkosrstého jezevčíka s pálením. Bylo to hlavně na můj popud, kdy já, jako šestileté dítě, jsem musela neustále chodit do zverimexu a při jedné návštěvě jsme tam narazily na krásné štěňátko. V té době ještě byla možnost prodeje štěňat ve zverimexech v klecích a Tinča tam čekala. Hned jsme se do ní  obě zamilovaly, lízala nám přes tu hroznou klec ruce, prostě ji tam nešlo nechat. A tak jsme měli našeho prvního psa. Tina byla veliká dáma, opravdová psí osobnost, ohromně chytrá a mazaná. Až do vysokého věku měla neskutečnou formu, schodila celé rakouské Alpy, uplavala kilometry v různých mořích. Myslím, že její psí život by ji nejeden člověk mohl závidět.

Našim druhým psem byla a je Bonninka, další "ala" jezevčík, tzn. žádný průkaz původu :-)  A protože mamka chtěla vždycky kočku, ale otec byl kategoricky proti, jednoho dne dostala k narozeninám dárek v podobě koťátka - a dárek se přece nevrací že? :-) K nim nám za dva roky přibyl Boninčin syn Slums. Zanedlouho potom se k nám přitoulalo mourovaté koťátko a mamka jako správný zachránce všeho živého mu dala nažrat s tím, že se určitě bude bát psů a uteče. Mýlila se, koťátko se nebálo vůbec ničeho kromě toho, že by se mělo vrátit zpátky na ulici a tak se k nám nastěhoval kocour Neo :-)

Dalším, ikdyž vzdáleným členem naší smečky, je Angie. Jde o fenku křížence jezevčíka a Jack Russell teriéra, která patří rodičům mého přítele. Je to největší psí rogalo, které jsem měla zatím možnost poznat, veselý a rychlý pytel blech :-)

 

 

 

Mgr. Barbora Malénková Molinová

Moravskoslezský kraj - Mistřovice +420 605 249 163

prosím volat po 19 hod. či v dopoledních hodinách, avšak prvotní kontakt z hlediska časové vytíženosti upřednostňuji emailem
molinari.kennel@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode